rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE i Agaty Koschmieder .Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu " NAJLEPSZY W MIEŚCIE " w Turnieju TV rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV .Regina Baj najlepszą specjalistką od sukni ślubnych w mieście ! Suknia ślubna princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A w Mega dizajnie! Umiarkowane ceny.Najpiękniejsze Suknie Ślubne z kolekcji 2018 Najlepiej dobrane do osoby i Najładniej dopasowane w dniu ślubu :Lublin ul. Głęboka 8A tel. 815280017 od Pon . DO Piątku w godz. 11 DO 18 . UWAGA ! Suknie z tej str.www SĄ też W SALONIE !
LS
MOŻLIWE U NAS SĄ zmiany w KROJU sukni z KOLEKCJI min. : ZAMIANA spódnicy na inną niż jest przy sukni , na : z jedwabnego tiulu, z muślinu, z satyny, z mikado, z falbanami, z rozporkiem , wszytą na gładko w literę A itd. Można zmienić także na inną linię dekoltu, więcej koronki, gipiury , lub mniej , ew. inny układ aplikacji , z diamencikami, kamykami Swarovski, czy bez , z trenem czy nie, dodanie rękawka . Oczywiście takie zmiany wymagają DUŻO wcześniejszego zamówienia swojej sukni ślubnej niż to jest w standardzie . Ile czasu się czeka standardowo na swoją suknię ślubną ? Przeczytasz o tym w tekście NA DOLE strony .
DONNA przeurocze plecki

Dodany przez: Admin

244 wyświetleń
NAJCZĘSTSZE PYTANIA przy wyborze sukni ślubnej : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Nie wymagamy tego, ale sporo klientek zamawia wcześniej termin wizyty . Ile czasu wcześniej przed ślubem trzeba zamówić suknię ślubną ? Z modelu z kolekcji CZAS potrzebny do zamówienia swojej sukni to średnio ok 3 MIESIĄCE - w niektórych modelach 4 mc przed ŚLUBEM .Jeżeli ma być szyta z indywidualnego projektu , to znacznie wcześniej . . . 3 2 1 : UWAGA ! ! ! Bardzo Ważne ! U NAS Unikamy takiego efektu że czujesz się jak przebrana do ślubu , w ładnej ale jak NIE w swojej sukni ! Pani Regina nie jest tylko SPRZEDAWCĄ , ale przede wszystkim jest projektantką , stylistką , krawcową - krojenie , szycie , modelowanie . Dlatego w naszym salonie suknia ślubna z naszej pięknej kolekcji jest odpowiednio INDYWIDUALNIE dobrana do danej Panny Młodej . Dodatkowo dzięki profesjonalnemu dopasowaniu dobrze leży w TYM najważniejszym DNIU . Zapraszamy po suknie INNE niż wszystkie . ADRES : Salon Regina Diamante mieści się przy ul. GŁĘBOKIEJ 8a w LUBLINIE kontakt tel. 81 5280017.GODZINY otwarcia : Od Poniedziałku do Piątku w godzinach 11 - 18 . Suknie ślubne z filmów i zdjęć Z tej STRONY internetowej SĄ do PRZYMIERZENIA w SALONIE !
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych