rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE i Agaty Koschmieder .Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu " NAJLEPSZY W MIEŚCIE " w Turnieju Reality Show TV rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV ! Regina Baj najlepszą specjalistką od sukni ślubnych w mieście! Kroje: princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A w Mega Dizajnie! Umiarkowane ceny. Najpiękniejsze Suknie! Najlepiej dobrane i najładniej dopasowane w dniu ślubu. Lublin ul. Głęboka 8A tel.815280017 od Pon. do Piątku w godz. 11 do 18 . Ważne INFO na DOLE strony !
LS
Zawsze najnowsze trendy w modzie ślubnej ! Suknie Ślubne Lublin 2019 Super Kolekcja u pani Reginy !

PALOME bardzo oryginalne niespotykane przykuwające spojrzenia zdobienie gorsetu

PALOME bardzo oryginalne niespotykane przykuwające spojrzenia zdobienie gorsetu

Dodany przez: Admin

1866 wyświetleń
zgłoś
Pani REGINA BAJ To nie tylko SPRZEDAWCA , ale przede wszystkim projektantka sukien ślubnych , stylistka mody , oraz PRAKTYK bo też krawcowa - kroi suknie, szyje, modeluje nowe kroje ! To najlepszy specjalista od sukien w mieście min. wg EWY MINGE ! Zapraszamy : Salon Regina Diamante ul. GŁĘBOKA 8a LUBLIN . Ważne iNFO u dołu strony !

Zobacz więcej

EMMA piękny tył sukni

Dodany przez: Admin

2116 wyświetleń
Eveline

Dodany przez: Admin

2117 wyświetleń
NAJCZĘSTSZE PYTANIA : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Nie wymagamy tego, ale sporo pań zamawia wcześniej termin wizyty . Ile czasu wcześniej przed ślubem trzeba zamówić ? Standardowo MINIMALNY CZAS potrzebny do realizacji zamówienia z naszej kolekcji to średnio ok 4 MIESIĄCE - a niektóre 3 mc przed ŚLUBEM . Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji? Oczywiście u pani Reginy TAK. Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych, dlatego tak wiele o nich wiemy i znamy się na tym co robimy. Jeżeli ma być to nowy wzór wykonany od podstaw, lub nasz model,ale ze zmianami - zmiksowany, wówczas zamówienie trzeba złożyć ZNACZNIE wcześniej niż z kolekcji. Efekty min. można zobaczyć na zdjęciach na naszym FB .Ile się wpłaca przy zamówieniu? U NAS najpierw około 1/3 kwoty , a resztę dopiero gdy jest uszyta . . . . 3 2 1 : UWAGA ! ! ! Bardzo Ważne ! W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu , że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina nie jest tylko SPRZEDAWCĄ , ale przede wszystkim jest projektantką , stylistką ślubną , a także krawcową : krojenie, szycie, dopasowywanie, nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Jedno spojrzenie i od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakich cięciach do sylwetki, do typu urody, a także co jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić, czego nie podkreślać itd . Regina Baj to bardzo kreatywna, pełna pasji osoba. Jest uznana min.przez Ewę Minge za najlepszego fachowca od sukni ślubnych w Lublinie.P. Regina wygrała turniej w TV TTV . U NAS suknia jest najpierw odpowiednio dobrana do DANEJ OSOBY i potem,dzięki dopasowaniu dobrze leży w tym NAJWAŻNIEJSZYM DNIU! Dodatkowo każda pani przy odbiorze ubrana już w swoją kreację przechodzi pod okiem p. Reginy opracowany przez nią kurs funkcjonowania w swojej sukni ( ułatwiający , nie utrudniający ! ) : chodzenie, siadanie, klękanie, wstawanie, trzymanie wiązanki, upinanie welonu itd. Serdecznie zapraszamy po tę swoją Mega Wymarzoną ! Gwarantujemy dobrą zabawę i pełen profesjonalizm . ADRES : Regina Diamante Salon Sukien Ślubnych Lublin przy ul. GŁĘBOKIEJ 8a kontakt tel. 81 5280017. OTWARTE od Poniedziałku do Piątku W GODZINACH : 11 - 18 . Suknie ślubne z filmów i zdjęć Z tej STRONY internetowej SĄ do PRZYMIERZENIA w SALONIE !
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych