rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE i Agaty Koschmieder .Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu " NAJLEPSZY W MIEŚCIE " w Turnieju TV rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV .Regina Baj najlepszą specjalistką od sukni ślubnych w mieście ! Suknia ślubna princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A w Mega Dizajnie! Umiarkowane ceny.Najpiękniejsze Suknie Ślubne z kolekcji 2018 Najlepiej dobrane do osoby i Najładniej dopasowane w dniu ślubu :Lublin ul. Głęboka 8A tel. 815280017 od Pon . DO Piątku w godz. 11 DO 18 . Ważne INFORMACJE na DOLE strony !
LS
Zawsze najnowsze trendy w modzie ślubnej ! Suknie Ślubne Lublin 2019 Super Kolekcja u pani Reginy !

Aleksandra gorset z tyłu na guziczki

Aleksandra gorset z tyłu na guziczki

Dodany przez: Admin

808 wyświetleń
zgłoś
Pani REGINA BAJ To nie tylko SPRZEDAWCA , ale przede wszystkim projektant sukien ślubnych , stylista , oraz PRAKTYK bo też krawcowa - kroi suknie , szyje , modeluje ! To najlepszy fachowiec od mody ślubnej w mieście w opinii EWY MINGE ! Zapraszamy : Salon Regina Diamante ul. GŁĘBOKA 8a LUBLIN . Ważne iNFO u dołu strony !

Dodaj komentarz:

Zobacz więcej

Model Kostancja

Dodany przez: Admin

630 wyświetleń
NAJCZĘSTSZE PYTANIA przy wyborze sukni ślubnej : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Nie jest to u nas wymagane , ale sporo pań zamawia wcześniej termin wizyty . Ile czasu wcześniej przed ślubem trzeba zamówić suknię ślubną ? Standardowo CZAS potrzebny do zamówienia swojej sukni z naszej kolekcji to średnio ok 3 MIESIĄCE - a niektóre modele 4 mc przed ŚLUBEM . Jeżeli ma być szyta z indywidualnego projektu , lub ze zmianami w modelu z kolekcji , to klientki zamawiają swoje suknie ZNACZNIE wcześniej niż jak wyżej w standardzie .Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji ? Oczywiście u pani Reginy TAK, można zamówić szycie sukni ślubnej na zamówienie, z konsultacją i cennymi poradami ! Ile się wpłaca przy zamówieniu ? U NAS przy zamówieniu wpłaca się około 1/3 za suknię , a resztę dopiero gdy suknia jest uszyta . . . . 3 2 1 : UWAGA ! ! ! Bardzo Ważne ! W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu , że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina nie jest tylko SPRZEDAWCĄ , ale przede wszystkim jest projektantką , stylistką ślubną , a także : krawcową - krojenie , szycie , dopasowywanie , nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Widząc klientkę od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakich cięciach do sylwetki, co jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić ,czego nie podkreślać itd . Regina Baj Jest uznana min.przez Ewę Minge za najlepszego eksperta od sukni ślubnych w Lublinie ( góra str ) . Dlatego U NAS suknia ślubna z naszej pięknej kolekcji jest najpierw odpowiednio dobrana do DANEJ OSOBY ! Następnie dzięki PROFESJONALNEMU dopasowaniu do indywidualnych cech figury i naniesieniu korekt , suknia pięknie wygląda i dobrze leży w tym najważniejszym DNIU .Każda klientka przy odbiorze ubrana w swoją suknię jeszcze przechodzi pod okiem p. Reginy opracowany przez nią kurs poruszania się w sukni ( ułatwiający , nie utrudniający ! ) : chodzenie, siadanie, klękanie, wstawanie, trzymanie wiązanki, upinanie welonu itd. Serdecznie zapraszamy po swoją wymarzoną suknię, gwarantujemy pełen profesjonalizm i miłą atmosferę . ADRES : Regina Diamante Salon Sukien Ślubnych Lublin przy ul. GŁĘBOKIEJ 8a kontakt tel. 81 5280017. OTWARTE od Poniedziałku do Piątku W GODZINACH : 11 - 18 . Suknie ślubne z filmów i zdjęć Z tej STRONY internetowej SĄ do PRZYMIERZENIA w SALONIE !
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych